Ustrzyki Dolne: Bardzo dobry start zawodników Halicza w XIX Biegu Na Fali

luk
Zawodnicy MKS Halicz Ustrzyki Dolne przebywający w Rewalu na obozie sportowym kadry województwa podkarpackiego lekkoatletów wzięli udział w XIX edycji Biegu na Fali. Rywalizacja biegaczy odbywała się na 3 km trasie po plaży przebiegającej przez Trzęsacz- Pustkowo-Trzęsacz.

W zawodach wystartowało ponad 100 zawodników z całej Polski.

Kategorię Open kobiet wygrała Marta Orłowska, a III miejsce zajęła Kamila Kobos. Nasze dziewczyny zwyciężyły również w kategorii kobiet do 19 lat (I i II miejsce).
Bardzo dobrze pobiegł również Patryk Lachowski, który w grupie mężczyzn do 19 lat zajął II miejsce, a pośród wszystkich startujących IV miejsce (kat. Open).